Caracteristici generale
| Tip | de aer |
| Putere | 2 KW |
| Regulator de putere | da |
| Puterea a treptei | 1/2 kW |
| Control | electronic |
| Telecomanda | da |
| Mod de ventilație fără încălzire | da |
| Metoda de montare | orizontal |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 540x186x125 mm |
| Greutate | 2.36 kg |
| În plus | WiFi |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Noveen |
| Cod EAN | 5902221623233 |
Specificațiile și imaginile produsului Perdea de aer Noveen HC3299 Pilot LED Tuya Wi-Fi Smart White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.