Caracteristici generale
| Numărul de locuri | 2 |
| Tapiserie | stofă |
| Tip stofă | poliester |
| Culoarea tapiseriei | gri |
| Extensibil | nu |
| Ladă de depozitare | nu |
| Perne incluse | da |
| Număr de perne decorative | 2 |
| Materialul pernelor | stofă |
| Dimensiunea pernelor (l×L) | 50x50 cm |
| Material carcasa | lemn ,
PAL |
| Dimensiunea canapelei (l×L×Î) | 215x100x76 cm |
| Lungime | 215 cm |
| Lăţime | 100 cm |
| Înălţime | 76 cm |
| Masa canapelei | 60 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Canapea Trendy Lego Grey 100x76x215cm GTR003170 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.