Caracteristici generale
| Numărul de locuri | 3 |
| Tapiserie | stofă |
| Tip stofă | poliester |
| Culoarea tapiseriei | crem |
| Extensibil | nu |
| Ladă de depozitare | nu |
| Perne incluse | da |
| Numărul de perne spate | 4 |
| Număr de perne decorative | 2 |
| Materialul pernelor | stofă |
| Material carcasa | lemn ,
PAL |
| Material picioare | metal |
| Dimensiunea canapelei (l×L×Î) | 214x90x84 cm |
| Lungime | 214 cm |
| Lăţime | 90 cm |
| Înălţime | 84 cm |
| Masa canapelei | 25 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Canapea Trendy Mapa Cream 90x214x84cm GTR003290 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.