| Destinaţie | pentru living , pentru dormitor |
| Forma | linear |
| Înălțime | 206.5 cm |
| Lățime | 118.4 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Culoare carcasă | grafit |
| Culoare fațadă | stejar kraft alb |
| Material carcasă | PAL |
| Material fațadă | PAL |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yasen |
| Cod EAN | 2009997342757 |









