Caracteristici generale
| Tip | clasic |
| Numărul total de elemente | 78 |
| Puzzle-uri incluse | 2 buc. |
| Dimensiuni | 27,5x20 cm |
| Virsta minima | de la 3 ani |
| Material | carton |
| Temă | desene animate și poveste |
| Eroii | Paw patrol |
| Greutate | 530 gr |
| Dimensiuni ambalaj | 28x28x6 cm |
| Specificații suplimentare | 2 in 1:joaca Memorie in plus |
Alte informații
| Producător | Trefl |
| Cod EAN | 5900511933376 |
Specificațiile și imaginile produsului Puzzle Trefl 2in1 + memos PAW Patrol Team in Action (93337) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.