| Tip de curățare | uscată , umedă |
| Putere | 2400 W |
| Debit maxim de aer | 54 l/s |
| Puterea maximă de aspirație | 210 mbar |
| Capacitate recipient de apă | 55 l |
| Capacitate recipient | 55 l |
| Tub | 2 piese metalice |
| Lungime cablu | 15 m |
| Accesorii | podea |
| Dimensiuni | 470x540x900 mm |
| Greutate | 21 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sprintus |









