| Destinaţie | pentru dormitor , pentru living |
| Numărul de uși | 8 |
| Forma | linear |
| Înălțime | 253 cm |
| Lățime | 232 cm |
| Adâncime | 52 cm |
| Culoare carcasă | stejar |
| Culoare fațadă | alb |
| Material carcasă | PAL |
| Material fațadă | PAL |
| Design interior | sertare , bara |
| Cu oglinda | nu |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |









