Caracteristici generale
| Cerc de tăiere | 25.5 cm,
33 cm |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Baterie in set | nu |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Tip mâner | U |
| Tipul instrumentului de tăiere | cuțit ,
fir |
| Diametrul liniei | 2 mm |
| Viteza la mersul în gol | 6500 rpm |
| Greutate | 3 kg |
| Specificații suplimentare | bateriile și încărcătorul nu sunt incluse in set ,
funcționează сu 2 baterii 20 V + 20 V |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6941639844617 |
Specificațiile și imaginile produsului Motocoasă pe acumulator Total Tools TSTLI20028 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.