Caracteristici generale
| Numărul de scule | 2 |
| Număr de baterii | 2 |
| Бесщеточный двигатель | da |
| Реверс | da |
| Светодиодная подсветка | da |
| Șurubelniță de foraj | da |
| Numărul de rotații | 1800 rpm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Mandrina | rapidă |
| Diametrul madrinei | 1,5-10 mm |
| Alimentație | baterie |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 v |
| Вес | 1 кг |
| Емкость батареи | 2 А/ч |
| Polizor unghiular | da |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 5 Ah |
| Turația în gol | 11000 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Caracteristici suplimentare | 2 baterii și încărcător incluse |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100001587901, 4059952593425 |
Specificațiile și imaginile produsului Set Bosch GWS 180-LI (B0615990M47) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.