Caracteristici generale
| Tipul | ceașcă |
| Volumul | 250 ml |
| Material | sticlă |
| Dimensiuni | 10x9,5 cm |
| Culoare | transparent |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | nu |
| Poate fi utilizat în cuptoare cu microunde | nu |
| Caracteristici adăugătoare | 2 buc in set |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.45 kg |
| Producător | Ardesto |
| Cod EAN | 684079974013 |
Specificațiile și imaginile produsului Set cești Ardesto AR2625GHL 2pcs sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.