| Tip | cești |
| Destinație | pentru apă |
| Numărul | 3 шт |
| Volumul | 240 ml |
| înălțime | 8.5 cm |
| Culoare | transparent |
| Dimensiuni | 70x85 mm |
| Material | sticlă |
| Folosind un cuptor cu microunde | da |
| Acesta poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Producător | EH |
| Cod EAN | 2400000119876 |
