Caracteristici generale
| Numărul de scule | 2 |
| Număr de baterii | 2 |
| Бесщеточный двигатель | da |
| Реверс | da |
| Светодиодная подсветка | da |
| Șurubelniță de foraj | da |
| Numărul de rotații | 2000 rpm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Mandrina | rapidă |
| Diametrul madrinei | 13 mm |
| Alimentație | baterie |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 v |
| Емкость батареи | 5 А/ч |
| Кейс | da |
| Polizor unghiular | da |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 5 Ah |
| Turația în gol | 9000 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | DeWalt |
| Cod EAN | 5035048734285 |
Specificațiile și imaginile produsului Set DeWalt DCK2020P2T (DCD791+DCG405) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.