Caracteristici generale
| Numărul de scule | 8 |
| Număr de baterii | 4 |
| Бесщеточный двигатель | da |
| Реверс | da |
| Светодиодная подсветка | da |
| lanterna LED | da |
| Кейс | da |
| Tip | cu percuție |
| Mandrina | 1/4 HEX |
| Alimentare | baterie |
| Baterie | Li-Ion 18 V |
| Max. turații în gol | 3250 min-1 |
| Frecvența percuției | 3800 batai/min |
| Cuplu maximal | 205 Nm |
| Fierăstrău | da |
| Numărul de rotații | 2900 rpm |
| Cursul pânzei de ferăstrău | 28.6 mm |
| Alimentație | аккумулятор |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 v |
| Instrument multifuncțional | da |
| Numărul de rotații | 20000 rpm |
| Alimentație | baterie |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 v |
| Ciocan rotopercutor | da |
| Sistem de prindere | SDS-Plus |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 5 Ah |
| Turația în gol | 1100 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4600 min‾¹ |
| Energia de impact | 2.1 J |
| Moduri de lucru | 3 |
| Polizor unghiular | da |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 5 Ah |
| Turația în gol | 9000 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Fierăstrău circular | da |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 5 Ah |
| Adancimea de tăiere la 90° | 64 mm |
| Adancimea de tăiere la 45° | 49 mm |
| Diametrul al pânzei | 184 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 16 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | DeWalt |
Specificațiile și imaginile produsului Set DeWalt DCK853P4T sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.