| Set | 5 |
| Material carcasă | inox , sticlă |
| Cover Material | inox |
| Recipient pentru sare | 85x30 mm |
| Recipient pentru piper | 85x30 mm |
| Rezervor de ulei cu capac | 155x55 mm |
| Rezervor de oțet cu capac | 155x55 mm |
| Stand | da |
| Culoare | inox |
| Producător | Five |
| Cod EAN | 2400000557593 |









