Caracteristici generale
| Set | 5 |
| Material carcasă | ceramică |
| Recipient pentru sare | 100 ml |
| Recipient pentru piper | 100 ml |
| Rezervor de ulei cu capac | 300 ml |
| Rezervor de oțet cu capac | 300 ml |
| Stand | da |
| Culoare | multicolor |
Alte informații
| Producător | Maestro |
| Cod EAN | 4820268320667 |
Specificațiile și imaginile produsului Set pentru condimente Maestro MR-20005-04S sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.