Caracteristici generale
| Tip | pe podea |
| în set | perie ,
coș de gunoi |
| Material | inox |
| Culoare | negru |
| Lungime | 205 mm |
| Lățime | 205 mm |
| Înălțime | 280 mm |
| Dimensiuni | 205х280 мм,
85х360 мм |
Alte informații
| Producător | Hydro-S |
| Cod EAN | 2009997392868 |
Specificațiile și imaginile produsului Set WC Hydro-S 0430012 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.