Caracteristici generale
| Montare | perete |
| Tip jet | clasică |
| Numarul tip jet | 1 |
| Dimensiunile dus stationar | 260х188 mm |
| Forma dus stationar | dreptunghiular |
| Suprafata | negru |
| Inălțime | 1544 mm |
| Adincime maximala | 381 mm |
| Baterie | da |
| Dus de mână | da |
| Bara de duș | da |
| Furtun | da |
| Lungime furtun | 150 cm |
| Producator | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Set pentru duș F-Design Origio Black FD5-ORG-7U-22 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.