Caracteristici generale
| Montare | incorporat |
| Tip jet | clasică |
| Numarul tip jet | 1 |
| Diametru disc de dus | 300 mm |
| Forma dus stationar | rotundă |
| Debitul de apa maxim (la 3 bar) | 18 l/min |
| Suprafata | crom |
| Adincime maximala | 400 mm |
| Baterie | da |
| Dus de mână | da |
| Furtun | da |
| Suport de fixare | da |
| Lungime furtun | 150 cm |
| Producator | Polonia |
| Altele | termostat |
Specificațiile și imaginile produsului Set pentru duș F-Design Stabilla FD1-TS07-7SET1-11 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.