| Tip | terminal |
| Cantitatea | 6 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 51 mm, 55 mm, 54 mm, 56 mm, 65 mm |
| Înălțime de lucru | 10 mm, 13 mm, 16 mm, 25 mm |
| Diametrul de lucru | 19 mm, 25 mm, 35 mm, 13 mm, 16 mm |
| Diametrul tijei | 8 mm |
| Tip freză | cilindric |
| Tipul tăietorului | canelură , bordură |
| Rotirea frezei | dreapta |
| Valiză | da |
| Greutatea | 0.32 kg |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2009997947891 |









