| Tip | terminal |
| Cantitatea | 15 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 65 mm, 49 mm, 56 mm, 54 mm, 50 mm, 52 mm, 51 mm, 55 mm, 50 mm, 60 mm |
| Înălțime de lucru | 12 mm, 25 mm, 16 mm, 13 mm, 18 mm, 4 mm, 10 mm, 20 mm, 30 mm |
| Diametrul frezei | 13 mm, 16 mm, 25 mm, 35 mm, 32 mm, 27 mm, 29 mm, 19 mm, 8 mm, 10 mm |
| Diametrul tijei | 6 mm |
| Numărul de muchii de tăiere | 3 buc., 2 buc. |
| Tip freză | cilindric |
| Tipul tăietorului | file , coadă de rândunică , bordură |
| Rotirea frezei | dreapta |
| Valiză | da |
| Greutatea | 0.47 kg |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 3165140958028 |









