Caracteristici generale
| Tip | set |
| Cantitatea | 6 |
| Material prelucrat | metal |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 55 mm |
| Înălțime de lucru | 25 mm |
| Diametrul tijei | 6 mm |
| Tip freză | cilindric |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.18 kg |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083040320 |
Specificațiile și imaginile produsului Set freze Yato YT-61711 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.