| Tip | set |
| Cantitatea | 5 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 45 mm |
| Înălțime de lucru | 20 mm |
| Diametrul frezei | 12 mm |
| Diametrul tijei | 6.3 mm |
| Tip freză | 1/4" |
| Rulment | da |
| Greutatea | 0.218 kg |
| Greutatea brută | 0.13 kg |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083108419 |









