| Tip | capete , biți |
| Număr de elemente | 96 buc. |
| Tipul de capete | 1/2" , 1/4" , HEX , TORX |
| Tip de biți | 1/4" , 5/16" |
| Suport pentru biți | da |
| Manivelă | da |
| Șurubelniță pentru biți | da |
| Prelungire 1/4" | da |
| Prelungire 1/2" | da |
| Clinchet de 1/4" | da |
| Clinchet de 1/2" | da |
| Material | oțel CR-V |
| Greutate | 6.5 kg |
| Valiză | da |
| Producător | King Tony |









