Caracteristici generale
| Numărul de scule | 2 |
| Număr de baterii | 2 |
| Бесщеточный двигатель | da |
| Реверс | da |
| lanterna LED | da |
| Кейс | da |
| Mașină de înșurubat | da |
| Tip | cu percuție |
| Mandrina | квадрат 1/2" |
| Alimentare | baterie |
| Baterie | Li-Ion 20 V |
| Max. turații în gol | 2400 min-1 |
| Frecvența percuției | 3000 batai/min |
| Cuplu maximal | 405 Nm |
| Caracteristici suplimentare | lampă HWLI043006 ,
capete ,
biți |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ingco |
Specificațiile și imaginile produsului Set Ingco COSLI23056 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.