Caracteristici generale
| Tip de chei | tubular |
| Numar accesorii | 7 |
| Material | oțel |
| Dimensiunea minimă a capului | 6 mm |
| Dimensiunea maximă a capului | 22 mm |
| Greutate | 1.5 kg |
Alte informații
| Producător | Carlife |
| Cod EAN | 5000589522226 |
Specificațiile și imaginile produsului Trusa tubulare Carlife 7pcs (WR2222) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.