| Tip de chei | inelar |
| Numar accesorii | 4 |
| Material | oțel CrV |
| Material mînerului | oțel |
| Numărul de capete de lucru | 8 |
| Dimensiunea minimă a capului | 6 mm |
| Dimensiunea maximă a capului | 24 mm |
| Dimensiuni | E6XE8, E10XE12, E14XE18, E20XE24 mm |
| Greutate | 0.5 kg |
| Producător | Hoegert |









