Caracteristici generale
| Tip de chei | combinat |
| Numar accesorii | 7 |
| Material | oțel CrV |
| Material mînerului | oțel |
| Numărul de capete de lucru | 8 |
| Dimensiunea minimă a capului | 8 mm |
| Dimensiunea maximă a capului | 19 mm |
| Dimensiunea minimă a gâtului | 8 mm |
| Mărimea maximă a gâtului | 19 mm |
| Dimensiuni | 8 mm,
9 mm,
10 mm,
11 mm,
13 mm,
17 mm,
19 mm |
| Caz de depozitare | da |
| Clichet | da |
Specificațiile și imaginile produsului Trusa tubulare Hoteche 192504 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.