| Tip de chei | combinat |
| Numar accesorii | 7 |
| Material | oțel |
| Dimensiunea minimă a capului | 8 mm |
| Dimensiunea maximă a capului | 19 mm |
| Dimensiunea minimă a gâtului | 8 mm |
| Mărimea maximă a gâtului | 19 mm |
| Dimensiuni | 8,10,11,13,14,17,19 mm |
| Caz de depozitare | da |
| Producător | JBM |









