| Tip de chei | combinat |
| Numar accesorii | 7 |
| Material | oțel CrV |
| Material mînerului | oțel |
| Numărul de capete de lucru | 7 |
| Dimensiunea minimă a capului | 10 mm |
| Dimensiunea maximă a capului | 19 mm |
| Dimensiunea minimă a gâtului | 10 mm |
| Mărimea maximă a gâtului | 19 mm |
| Caz de depozitare | da |
| Producător | King Tony |









