Caracteristici generale
| Tip de chei | combinat |
| Numar accesorii | 10 |
| Material | oțel CrV |
| Material mînerului | oțel |
| Numărul de capete de lucru | 10 |
| Dimensiunea minimă a capului | 6 mm |
| Dimensiunea maximă a capului | 22 mm |
| Dimensiunea minimă a gâtului | 6 mm |
| Mărimea maximă a gâtului | 22 mm |
| Dimensiuni | 7 mm,
15 mm,
22 mm,
6 mm,
19 mm,
8 mm,
10 mm,
12 mm,
13 mm,
17 mm |
| Caz de depozitare | da |
Specificațiile și imaginile produsului Trusa tubulare Lider 309310 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.