Caracteristici generale
| Tip de chei | stea(Torx) |
| Numar accesorii | 9 |
| Material | oțel CrV |
| Material mînerului | oțel |
| Numărul de capete de lucru | 9 |
| Dimensiunea minimă a capului | 10 mm |
| Dimensiunea maximă a capului | 50 mm |
| Dimensiuni | TS10 mm,
TS15 mm,
TS20 mm,
TS25 mm,
TS27 mm,
TS30 mm,
TS40 mm,
TS45 mm,
TS50 mm |
| Caz de depozitare | da |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.27 kg |
| Producător | Topex |
| Cod EAN | 5902062359506 |
Specificațiile și imaginile produsului Trusa tubulare Topex 35D950 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.