| Tip de chei | hexagonală |
| Numar accesorii | 9 |
| Material | oțel CrV |
| Material mînerului | oțel |
| Dimensiunea minimă a capului | 1.5 mm |
| Dimensiunea maximă a capului | 10 mm |
| Dimensiuni | 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm |
| Caz de depozitare | da |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083905001 |









