Caracteristici generale
| Tip de chei | combinat |
| Numar accesorii | 15 |
| Material | oțel CrV |
| Material mînerului | oțel |
| Dimensiunea minimă a capului | 13 mm |
| Dimensiunea maximă a capului | 19 mm |
| Dimensiuni | 3/8": 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mm |
| Caz de depozitare | da |
| Clichet | da |
Alte informații
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083105531 |
Specificațiile și imaginile produsului Trusa tubulare Yato YT-06279 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.