Caracteristici generale
| Tip de chei | combinat |
| Numar accesorii | 21 |
| Material | oțel CrV |
| Dimensiunea minimă a gâtului | 6 mm |
| Mărimea maximă a gâtului | 32 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Caz de depozitare | da |
Alte informații
| Producător | JBM |
| Cod EAN | 8435034540796 |
Specificațiile și imaginile produsului Trusa tubulare JBM 54079 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.