| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Revers | da |
| Trepte ale momentului de torsiune | 20 |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | baterie , încărcător , case |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 4 kg |
| Specificații suplimentare | set de scule de mână |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903957011240 |









