Caracteristici generale
| Numărul de scule | 2 |
| Număr de baterii | 2 |
| Светодиодная подсветка | da |
| Șurubelniță de foraj | da |
| Numărul de rotații | 1800 rpm |
| Mandrina | rapidă |
| Diametrul madrinei | 13 mm |
| Alimentație | baterie |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 v |
| Емкость батареи | 4 А/ч |
| Кейс | da |
| Mașină de înșurubat | da |
| Tip | impuls |
| Mandrina | 1/4 HEX |
| Alimentare | baterie |
| Baterie | Li-Ion 18 V |
| Frecvența percuției | 2750 batai/min |
| Cuplu maximal | 180 Nm |
Specificațiile și imaginile produsului Set Milwaukee M18BPP2D-402C (4933447126) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.