| Numar accesorii | 7 |
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | inox |
| Material de suport | lemn |
| Cuțitul bucatarului | 1 |
| Lungimea lamei | 20 cm |
| Cuțit Santoku | 1 |
| Lungimea lamei | 17.5 cm |
| Cuțit pentru paine | 1 |
| Cuțit universal | 1 |
| Lungimea lamei | 12.5 cm |
| Cuțit pentru dezosat | 1 |
| Producător | BergHOFF |
| Cod EAN | 5413821405759 |









