Caracteristici generale
| Numar accesorii | 3 |
| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | plastic |
| Cuțitul bucatarului | 1 |
| Lungimea lamei | 20 cm |
| Cuțit universal | 1 |
| Lungimea lamei | 12.5 cm |
| Cuțit pentru legume | 1 |
| Lungimea lamei | 9 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Set cuțite BergHOFF Salate (3950472) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.