Caracteristici generale
| Numar accesorii | 6 |
| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | plastic |
| Material de suport | magnet ,
lemn |
| Cuțitul bucatarului | 1 |
| Lungimea lamei | 20 cm |
| Cuțit Santoku | 1 |
| Lungimea lamei | 17.5 cm |
| Cuțit pentru paine | 1 |
| Cuțit universal | 1 |
| Lungimea lamei | 12.5 cm |
| Cuțit pentru legume | 1 |
| Lungimea lamei | 9 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Set cuțite Berlinger Haus BH-2944 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.