| Numar accesorii | 6 |
| Material de lamă | oțel |
| Material de suport | magnet |
| Cuțitul bucatarului | 1 |
| Lungimea lamei | 20 cm |
| Cuțit Santoku | 1 |
| Lungimea lamei | 14 cm |
| Cuțit universal | 1 |
| Lungimea lamei | 13 cm |
| Cuțit pentru legume | 1 |
| Lungimea lamei | 9 cm |
| Specificații suplimentare | + ascuțitoare |
| Producător | Fissman |









