Caracteristici generale
| Numar accesorii | 10 |
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | plastic |
| Material de suport | plastic |
| Cuțitul bucatarului | 1 |
| Lungimea lamei | 20 cm |
| Cuțit pentru paine | 1 |
| Cuțit universal | 1 |
| Cuțit pentru legume | 1 |
| Lungimea lamei | 12.7 cm |
| Cuțit pentru decojit | 1 |
| Tăiere bord | da |
| Dimensiuni | 220x98x98 mm |
| Specificații suplimentare | + 4 tocătoare într-un suport |
Alte informații
| Producător | Maestro |
| Cod EAN | 4820268322142 |
Specificațiile și imaginile produsului Set cuțite Maestro MR-1412BL sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.