| Tip ferăstrău | fierăstrău pentru decupat |
| Material prelucrat | lemn , metal |
| Material lamă | bi-metal |
| Tip capăt | în formă de T |
| Cantitatea | 5 buc |
| Lungimea lamei | 132 mm |
| Lățime lamei | 10 mm |
| Grosimea lamei | 1.25 mm |
| Dinți per inch | 10 TPI |
| Producător | Hikoki |
| Cod EAN | 8717154653939 |









