Caracteristici generale
| Material | plastic |
| Culoare | maro |
| Componente | canapea ,
2 fotolii ,
masa |
| Dimensiuni canapea | 70x180x79 cm |
| Dimensiuni scaun | 70x75x79 cm |
| Dimensiuni masa | 77х57х42 cm |
| Altele | perne in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hola |
| Cod EAN | 2009997337722 |
Specificațiile și imaginile produsului Set mobila de grădină Hola 0434203 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.