Caracteristici generale
| Tip | păhare |
| Destinație | pentru apă/suc |
| Numărul | 6 шт |
| Volumul | 250 ml |
| înălțime | 11.5 cm |
| Culoare | transparent |
| Dimensiuni | 115x66 mm |
| Material | cristal |
| Folosind un cuptor cu microunde | nu |
| Acesta poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Pereți dubli | nu |
Alte informații
| Producător | Arcoroc |
| Cod EAN | 8593410857842 |
Specificațiile și imaginile produsului Set pahare Bohemia Pavo 250ml 857842 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.