| Tip | păhare mici |
| Destinație | pentru vodcă/lichior |
| Numărul | 6 шт |
| Volumul | 60 ml |
| înălțime | 6 cm |
| Culoare | transparent |
| Dimensiuni | 60x50 mm |
| Material | cristal |
| Folosind un cuptor cu microunde | nu |
| Acesta poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Pereți dubli | nu |
| Producător | Arcoroc |









