Caracteristici generale
| Tipul de foraj | spiral |
| Material prelucrat | metal |
| Cantitate | 1 |
| Diametru | 5 mm |
| Lungimea de lucru | 87 mm |
| Lungimea totală | 132 mm |
| Coadă | hexagonal |
| Depozitare | blister |
Specificațiile și imaginile produsului Burghiu Graphite 54T995 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.