| Tipul | Set burghii |
| Tipul de foraj | Spirală |
| Material prelucrat | Lemn , Plastic |
| Cantitate | 5 |
| Diametru | 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Lungimea totală | 61 mm, 75 mm, 86 mm, 93 mm, 117 mm |
| Coadă | Cilindric |
| Gama de dimensiuni | 3-8 mm |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6925582177138 |









