| Tipul | Set burghii |
| Tipul de foraj | Spirală |
| Material prelucrat | Beton , Cărămidă , Piatră |
| Cantitate | 7 |
| Diametru | 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm, 12 mm |
| Lungimea totală | 70 mm, 100 mm, 120 mm, 150 mm |
| Coadă | Cilindric |
| Gama de dimensiuni | 4-12 mm |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083943904 |









