Caracteristici generale
| Tip | canapea |
| Numărul de locuri | 3 |
| Dimensiuni | 257x203x76 cm |
| Pompă | nu |
| Material | PVC |
| Sarcină maximă | 200 kg |
| Culoare | bej |
| Greutatea | 12.4 kg |
Alte informații
| Producător | Intex |
| Cod EAN | 6941057402772 |
Specificațiile și imaginile produsului Canapea gonflabila Intex Corner Sofa (68575) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.