Caracteristici generale
| Formă | figurină |
| Material | vinil |
| Număr de locuri | 1 |
| Lungime | 119 cm |
| Lăţime | 64 cm |
| Culoare | verde |
| Greutate | 0.42 kg |
| Vârstă recomandată | de la 3 ani |
| Altele | 2 mânere pentru ținere |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.56 kg |
| Producător | SunClub |
| Cod EAN | 6920388666879 |
Specificațiile și imaginile produsului Plută de înot SunClub Dinosaur Ride-on (35001) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.